You are not logged in.

... ... ... ...

Dear visitor, welcome to Gladiatus Ba. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Dark-Assassin

Imperijalna legenda

• "Dark-Assassin" started this thread

• Send private message

1

Sunday, September 10th 2017, 5:53pm

1 mjesto arena/turma

Pozdrav,

Moje je misljenje da se stvarno nesto treba promjeniti sto se tice prvog mjesta u areni/turmi (dolaskom podzemlja igra se promjenila u smislu kolicine golda koje igrac prosjecno moze skupiti i samim time vrijednost golda, a nagrada za arenu i turmu je prakticki ista premda naravno ima kostim od podzemlja koji pot cini dosta boljim ali idalje to nije nista posebno)
Manjim levelima jako smeta iskustvo, a vecim male nagrade pa biti prvi u areni i turmi se ne cini kao neka povlastica a trebala bi biti tj bilo bi logicno da bude ako si vec 'najdominantniji' u svojoj areni.

Ja imam za prijedlog dvije opcije:

- da se sveukupno povecaju nagrade od prvog mjesta(sto se tice golda)

-ili da do npr. lv 100 od prvog mjesta dobivaju samo goldi(premda znam da je GF-u u cilju da se manji lv sto brze levelaju al prazno iskustvo na tim levelima jednostavno nema smisla),a od 100lv veca nagrada golda kroz sat(ali naravno to ima manu a ona je da se onda cesce treba pakirat, ali opet mislim da se isplati povecati) tako ce biti veca nagrada za osobu koja je prva ,a i za osobu koja ide po pot.

To su neke moje opcije ali bit ovog prijedloga nisu te opcije nego da se nesto promjeni sa funkcioniranjem nagrada od prvog mjesta.
Dark-Assassin

s2
s8