You are not logged in.

... ... ... ...

Dear visitor, welcome to Gladiatus Ba. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 3rd 2018, 6:31pm

Galamicete me da spamam...

Znam da sam postavio 2 pitanja u 2 dana,ali moram jednostavno haha.
18 sam level i evo citav dan se borim ekspedicija,arena( 2.) sam nemam koga napast i tamnica,ali slabo prihoda zlata imam kad pobjedim na ekpecidiji 900 maksimalno dobijem,i citav dan igram da bi samo 2 puta istreniro kariizmu koja kosta 5 k,i dosta toga sam na hranu dao...
i jos jedno pitanje zasto nema aplikacija za mobitel ove igre?

2

Wednesday, January 3rd 2018, 6:55pm

Ovako tek ste krenuli sa igricom i naravno da nemozete odmah zarađivati puno zlata, kada budete veci level i vise cete zlata zarađivat pogotova kada narastete 100lv tada vam se otvara podzemlje i onda mozete zarađivati dosta golda.

Zasto nema, ne znam, za to se morate obradti direktno GameForgu. Ali se svakako slazem da je to potrebno samo eto ovisi o GF-u dali žele ulozit novac u taj projekt
Dark-Assassin

s2
s8

3

Wednesday, January 3rd 2018, 7:15pm

Problem jeste dok dodjes do levela 100 dosadi ti igrat,ja sam ovo igrao prije ne znam ni ja kolko godina,bas sam bio klinjo,sada sa 23 godine sam ponovo poceo,i bojim se da ce dosadit,zato i pitam mozda ima neka caka kako da se vise uzme zlata,ako zavrsis prvi u areni dobiva li se ista ili? inace sam 2.

4

Wednesday, January 3rd 2018, 7:19pm

Kada ste prvi dobivate golde(ali ne puno) i par bodava iskustva. Igrajte najacu ekspediciju i tamnicu koju mozete upalite cent i ici ce to.
Probajte naci neki aktivan savez i kada upoznate malo igru i ljude manja je vjerojatnost da cete odustati.
Dark-Assassin

s2
s8

5

Wednesday, January 3rd 2018, 7:28pm

Najjaca mi je vuciji copor ali ne mogu da pobjedim nikako,bacanje zlatnika samo ili ?

6

Wednesday, January 3rd 2018, 8:48pm

Probajete pratiti ovo
Vodič kroz tamnice

idite za tim tamnicama i tamo pokusavajte igrati najacu tamnicu i ekspediciju, ako gubite igrajte slabiju ali uvjek se probajte dovoljno ojacat da mozete igrati najbolju ekpediciju i tamnicu.
Dark-Assassin

s2
s8

7

Thursday, January 4th 2018, 6:35pm

Sta dobivam kad kupim placenika,vise borbi ili? trenutno imam lika svog i borba u tamnici

8

Thursday, January 4th 2018, 8:43pm

placenici sluze za borbu u tamnicima i u cirkus turmi
Dark-Assassin

s2
s8