You are not logged in.

... ... ... ...

Dear visitor, welcome to Gladiatus Ba. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, July 1st 2017, 4:45pm

predmeti

moro sam prebaciti temu u raspravu da vidim imali jos ko takav problem ko ja ili samo kod mene

Potrošis 6 rubina da bi se dobio kostim pozemlja potrosis 15 rubina za
centurio potrosis jos 15 rubina da iskoristis kostim kako treba nisu
problem rubini imase

http://myprintscreen.com/s/1498918052.42953381.png

onda odradis 253 eksedicije u 3 dana a ne racunam tamnice sa kostimom pozemlja

http://myprintscreen.com/s/l9ia/78376e03c0

i dobijes ovo u narandzastoj boji a odradio si 253 EKSPEDICIJE

http://myprintscreen.com/s/1498917860.72547374.png

i vi kazete da je to ok E MENI NIJE OK

moliobi vas da vidite o cemu se radi dali to oni zele da nas tako otjeraju pa da mogu ugasiti servere ili je to OK

pa da znam sta je meni ciniti

a dobro bi bilo radi svih nas igraca i vas GLADIATUS TIMA da se to sredi

jer je sve manje igraca i ako se tako nastavi da ce biti sve manje i manje

POZDRAV CUPOX

2

Saturday, July 1st 2017, 8:12pm

U potpunosti se slažem da je drop narancastih predmeta premal, i da dok daje narancasto da su to najcesce ili hrana ili neki recepti, sta je potpuno besmisleno, jako puno se ulaze u da se dobije nesto i ljudi koji su aktivni jako, smeta im to, oni koji dodu poklikaju, njima je svejedno

Trebalo bi povecat drop itema narancastih
:upp: :upp: :upp: :upp:

Toledo

I'm going to make him an offer he can't refuse

• Send private message

3

Sunday, July 2nd 2017, 10:31am

Naravno da nije cilj da se ugase serveri, stavise radi se na necemu novom sto cemo vrlo brzo saznati :)
Sto se dropa tice, slazem se da bi nam dobrodosao malo veci.Mada meni licno ne bi odgovoralo i da se recimo svaki dan dobijaju kvalitetni itemi, iz razloga sto bi sve lako islo svima. Gladiatus tim to ne moze da Vam "sredi" ali vec je predlozeno da se isti poveca za stalno ili makar privremeno, u vidu mikro eventa i sl.
Sa nase strane je ucinjeno sve sto se moze, ukoliko bude usvojeno bicete obavesteni.

4

Sunday, July 2nd 2017, 10:59am

Super ako se sta radi novo svima ce biti drago

Ali po mom misljenju ovo gore je malo sto jest jest

a sto se tice pozemjla i one teme nisam novi u pozemlju desavalo se da se gubi i to je ok ali nikad mi se nije desilo toliko borbi da izgubim pogotovu kada se igra na naj laksem prosli put u pozemlju sam odradivo i napade X3 pa sam ceko 30minuta na novi napad pa sam pobjedzivo da se proba

znam ja da vi nemozete pomoci tolko ali barem mozete im prenjeti na sta se mi zalimo sto sigurno radite pa da nesto preuzmu

Toledo

• Send private message

5

Sunday, July 2nd 2017, 11:10am

Za podzemlje sam objasnio u onoj temi. Licno uvek koristim mobilizaciju i desava mi se da gubim, sto je sasvim normalno.

Uvek prosledjujemo interesantne predloge(ukoliko nisu predlozeni), kao i znacajne zalbe. Ali nemamo uticaja na to da li ce da se usvoji/promeni nesto. Ali GF slusa igrace. Ne ide sve preko noci, ali slusaju. :)
Ostavicu temu otkljucanu ukoliko jos zelite da raspravljate u vezi dropa, mada mislim da se vec ranije raspravljalo poprilicno. :bye:

6

Sunday, July 2nd 2017, 12:41pm

Pa et kad vec niste moj post hteli u raspravu evo da pisemo ovde ...ista je tema :)

Vrlo ocigledno je da se nesto izmenilo povodom dropa itema u podzemlju ali i exp ( sa kostimom iz podzemlja 100% vise sanse ..)

Znamo mi svi da taj drop ni do sad nije bio nesto posebno ( nekima bolje a nekima mnogo losije ) ...ali sad je ocigledno da je svima jos losije ...u podzemlju sam od svih dobijenih predmeta dobio vrlo malo sa novim sufixima i prefixima ( sto je pre bilo skoro u 100% slucajeva)

Na expedicijama je 90% plavo i zeleno ...bocice i razmna pomagala su vec na bazi dosade :fie:

4x48 exp ( plus tamnice) i podzemlje ...24 recepta , 19 poboljsanja , 18 pojacanja , 2 oranz itema , 12 roze itema ...sve ostalo plavi i zeleni itemi !

to nije nacin da mi se poveca zelja za igrom ...to je suprotno tome...gasim ako nastavi ovako !

7

Monday, July 3rd 2017, 7:55pm

Da, jeste vec bilo rasprave oko ove teme ...ali bih zamolio da tacnije procitate sta sam napisao ....tj ..postalo je jos losije od skoro...toliko lose da se i sa kostimom ne dobija nista .A primarna poenta je da sam to primetio u podzemlju ...gde se vise ne dobijaju itemi sa novim su i prefixima ( i to sam vec napisao...)PA et ako bi mogli to da prijavite /ispitate ...odgovor tipa to je
"random ili desava se ... " nije adekvatan !

A primarna poenta je da sam to primetio u podzemlju ...gde se vise ne dobijaju itemi sa novim su i prefixima ( i to sam vec napisao...)

Proverite drop u tamnicama i uporedite sa predhodnim mesecima ...sad je skoro sve plavo ...nema roze ni traga da ne pricamo o oranz (3 zadnje tamnice)

KGB

Beginner

• Send private message

8

Monday, July 3rd 2017, 9:22pm

Sve sto je napisano u prethodnim postovima je tacno. Izuzetlo losi dropovi, uglavnom zeleno i plavo. Do pre mesec dana nisam mogao da postignem da istalim pink predmete, sada sam dosao u situaciju da nemam sta da talim jer sve bacam. Oranz i crveni predmeti su postali misaona imenica. I nije mi normalno da sef tamnice (kostani zmaj) daje u 99% slucajeva plavi predmet. Znam da je od uvek bilo da sef tamnice da bar pink predmet.

Pozdrav!

Spetsnaz, S2

PS Resite vec jednom pregled pobeda, prijavljeno je jos u martu mesecu preko tiketa!!!

9

Tuesday, July 4th 2017, 11:30am

28 exp sa kostimom 6 roze od toga 3 pojacanja 3 itema do 126lev ...ostalo sve plavo !!

10

Tuesday, July 4th 2017, 5:42pm

Apdejt stanja ..drop na exp sa kostimom

68 exp ...9 roze , ostalo plavo uz to 2 oranz resursa ...

To nije i ne moze biti normalno ....i nije bilo tako pre recimo mesec dana ...nesto je lose uradjeno namerno ili slucajno ne znam ali molim vas da posvetite paznju ovom problemu !

Toledo

• Send private message

11

Tuesday, July 4th 2017, 8:08pm

Provereno je - sto se dropa tice nista nije menjano. Ostalo sam ispisao u prethodnim postovima, nema potrebe da se ponavljam.

12

Tuesday, July 4th 2017, 9:28pm

posto nema teme da vidim jeli ovdje sta mjenjano

http://myprintscreen.com/s/lc4f/16afffe729

posto je velika razlika sad pozemje bez problema ide

13

Tuesday, July 4th 2017, 9:50pm

Znaci svi ocigledni pokazatelji ne vaze ...tj mi umislili nesto ...pa de nije realno ...ili stvarno misle da smo tupavi ?!

pa ima sve crno na belo ...nesto se promenilo ... Toledo hvala sto si odgovorio ali bih te zamolio da to jos jednom prosledis tj proveris...neki problem postoji to je definitivno !

Imajte u vidu da sa ovakvim dropom itema nema smisla igrati ...

14

Wednesday, July 5th 2017, 7:55pm

podzemle sa kostimom

Treci put u podzemlju sa kostimom ...2 roze predmeta ostalo plavo ( vidi sliku ) ...razlika od prosla dva odlaska u podzemlje je sto opet dobijam iteme sa novim su/prefixima sto predhodno nije bio slucaj ! Nemoguce da ide samo plavo ..95% ...nema smisla ..sta da talimo odakle da dobijamo resurse za kovanje ?!

Toledo

• Send private message

15

Wednesday, July 5th 2017, 8:41pm

Umislio ili ne, smatraj kako hoces. Rekao sam jednom i evo ponovicu posto ocigledno nije dovoljno - nije se nista menjalo.Isto tako ne znamo da li ce biti ikakvih promena u vezi ovoga trenutno. Da se jeste menjalo, ne bi imao nikakav drop uopste,zar ne ? A ne manji, na koji se zalis.
Tema ce ostati ako bas zelis da raspravljas o ovome sa drugim igracima. :bye:

16

Wednesday, July 5th 2017, 10:04pm

ma ok dovoljno je ...hvala ...ako je tako nek bude kao vi kazete ...ali sa takvim stavom prema nekom problemu nece te nista dobiti vec samo izgubiti !

ajmo :lock:

17

Wednesday, July 5th 2017, 10:56pm

nemojte zatvarati temu ide vikend pa cu biti aktivan sa kostimom 1 ba cu bas postaviti da vidimo sta ce izlaziti

ali necu moci onoliko odraditi exp posto je ono bas previse bilo a slabo dalo ste taje samo sto se i drugi igraci ne javljaju da vidimo ako oni prolaze ali et mrtvo sve

18

Thursday, July 6th 2017, 12:07am

samo jos ovo da napisem pa necu vise ...odradih jos 48 exp sad na brzaka sa pescanim satovima ...kostim i dalje na meni ..6 roze i 42 plava itema ...95% ispod 126levela !

toliko od mene na ovu temu ...ako se smatra da je to ok !

Moram "priznati" da se podzemlje popravilo ali tek posle 41 napada ...placenih rubinima ...4 oranz predmeta !

19

Monday, July 10th 2017, 5:53pm

Podržavam igrače koji se žale na drop predmeta u celoj igrici. Necu da se ponavljam, samo cu dodati ovo:

Dali je po vama "normalno" da igrač 132 lvl (to jes "JA") igram svaki dan, ulažem u svoj ACC i od prvog dana igram sa centurionom do sad nisam dobio CRVENI PREDMET?

Samo me poštedite praznih priča o RANDOMU molim Vas, jer da to u pitanju ja bih do sad imao barem 10 crvenih predmeta, a ovako slovima i brojem NULA!!!

Hvala na razumevanju i ocekujem stvarno iskren odgovor.

20

Monday, July 10th 2017, 9:06pm

NULA crvenih ?

Sa velikom strepnjom iscekujemo odgovor na predhodni post ....mislim stvarno nije normalno ...ili ?!

:fie: